Musika animazioak

Donibaneko besten musika animazioak ikus itzazu.

Ekainaren 23a Osteguna | Ekainaren 24a Ostirala | Ekainaren 25a Larunbata | Ekainaren 26a, Igandea

Ekainaren 23a Osteguna

21:30ean NATURA ANTZOKIAN:
Besten kontzertua IZAROrekin
Ducontenia parkean Jatekoa eta edatekoa bertan – 19:30etik goiti – URRIRIK

Ekainaren 24a Ostirala

KARRIKETAN

19:30etik goiti:
Bandak karriketan – Koxeguy, Kuxkuxtu, Txarangaita

LUIS XIV PLAZAN

20:00etan: Kaskarot Bandaren kontzertua
21:30ean: Astobaba taldearen kontzertua
23:00etan: Dantzaldia Katxi Taldearekin

MERKATU ESTALIKO PLAZAN

19:30etik goiti: Latino Salsa gaua
Latino mix aperitifa musika giroa, eta gero gaualdia Timbayonnek animaturik

THIERS BULEBARRAREN GINGETAN

19:30etik goiti: Euskal kantuak Kurrukarekin eta poteoa bandek alaiturik

OSTATUETAN

19:30etik goiti:
Donibaneko Funky Bestak – DIA! DJ’s
Aux Pigeons Blancs, Le Fandango, Le Majestic jatetxeetan eta La Taverne Basque ostatuan
Musika animazioak
“Bar à foie gras“ jatetxean, Macadam Caffè, Taverne de Nesle
20:00etan: DJ Chano Battela ostatua
21:00etan: DJ Titi Le Garage Luzien
22:00etan: DJ Mathieu GOÑI Pub du Corsaire-ean

Ekainaren 25a Larunbata

KARRIKETAN

11:00etatik goiti

  • Estudiantina taldearen Alborada
  • Begiraleak taldearen Kalejira
  • Ohiko musiken kalejira Marinelak Danborradako txistulari, Lapurdiko Gaitero eta Lapurdiko trikilariekin

17:30etik goiti: Bandak karriketan
Kaskarot Banda, Neska Tamborrada, Baiona Banda, Zarpai Banda, Kuxkuxtu, Oasix Band

LUIS XIV PLAZAN

22:30ean: Dantzaldia Koloka Taldearekin
00:00etan: Toro de Fuego

MERKATU ESTALIKO PLAZAN

22:30ean: DJ gaualdia David Crops-ekin

THIERS BULEBARRAREN GINGETAN

18:00etatik goiti: Poteoa bandek alaiturik
21:30ean: Many Years Afters eta Kiss and Fly taldeen kontzertuak

RAMIRO ARRUE PLAZAN

17:00etan: Alma Flamenca Latina
20:00etatik goiti: Kontzertua De Grands Enfants taldearen eskutik eta gero Mäirüaren kontzertua
23:00etan: DJ Leezim

HENRI DUNAND JOSTALEKUAN / DONIBANEKO ITSASARGIKO PILOTA PLAZAN

14:00: DIA! DJ’s
16:00: Loulou in the sky b2b Hugo Du désert
18:00: Lee Scratch Pourri & Juanita Banana / Les fonds Tiroirs / Francis Facultatif
21:30: Fred G
23:00: Yanneras b2b Pierre
01:00: DIA! DJ’s

OSTATUETAN

Pub du Corsaire-ean:
12:00etik goiti: Zintzur bustizea bandes eta herriko musikarekin
16:00etatik goiti: Bodega Sorpresa
Bar à foie gras jetetxean:
18:30etan: Animazioa musikala eta DJ Vince

20:00etatik goiti:
Musika animazioak
Taverne de Nesle, Macadam Caffè, le Garage Luzien

21:00etatik goiti :
Donibaneko Funky Bestak – Straight in DJ’s

Aux Pigeons Blancs, Le Fandango, Le Majestic jatetxeetan eta La Taverne Basque ostatuan

22:00etan: DJ Mathieu GOÑI Pub du Corsaire-ean

Ekainaren 26a, Igandea

KARRIKETAN

9:00etan: Kalejira – “Tamborrada Marinelak” taldearen Txistulariak
10:00etan Hiri barnean: Kalejira – “Tamborrada Marinelak”
16:00etatik goiti: Kalejira – Neska Tamborrada
19:30etik goiti: Karriken animazioa Aboliçao Batucada
21:45ean Merkatutik abiatu eta Louis XIV plazara heldu: ikuskizun ibiltaria Deabru Beltzak konpainiaren eskutik (informazio gehiago igande arratseko ikuskizunen orrian)

KOLEGIOAREN PLAZAN

11:30ean Plazan Kantuz Kanta Donibane elkartearekin

LUIS XIV PLAZAN

17:30ean: Donibane Kantuz – Begiraleak
19:00etan : Kontzertua Zirimirirekin
20:30ean: Gezi Taldearen kontzertua
22:30ean: Dantzaldia les Zanonymes taldearekin

MERKATU ESTALIKO PLAZAN

12:00etan: Animazio musikala Zortzi Taldearen

THIERS BULEBARRAREN GINGETAN

12:00etan : Musika animazioak Biper Swing eta Duo Swing taldeekin

OSTATUETAN

16:00etatik goiti: Bodega Sorpresa Pub du Corsaire-ean Mix aperitifa
Le Garage Luzien
19:00etatik goiti: Donibaneko Funky Bestak LES FONDS D’TIROIRS & DIA! DJ’s
Aux Pigeons Blancs, Le Fandango, Le Majestic jatetxeetan eta La Taverne Basque ostatuan
22:00etatik goiti: DJ Mathieu GOÑI
Pub du Corsaire-ean